כועס ורגוע
מעין יהודה/ מהאינטרנטכח שבט, תשסח04/02/2008אשליה אותטית מעניינת שלפיה הטיפוס ה"כועס" והרגוע מתחלפים בניהם לפי מרחק ההסתכלות. מעניין.
![כועס ורגוע1](https://www.shoresh.org.il/usersfiles/articlesimages/כועס ורגוע1.jpg)
אם תסתכלו על תמונה זו בישיבה מול מסך המחשב תראו כי מר כועס נמצא בצד שמאל וגברת רגועה נמצאת בצד ימין. עכשיו קומו מהכיסא שלכם וקחו 4-5 צעדים אחורה ותראו למרבה הפלא כי הם התחלפו במקומות! האשליה נוצרה ע"י Phillipe G. Schyns ו- Aude Olivia מאוניברסיטת Glasgow. היא טוענת כי ישנה אפשרות שאנחנו לא תמיד רואים את מה שבאמת עומד לפנינו... |
![]() |
הוסף תגובה
![כועס ורגוע1](https://www.shoresh.org.il/usersfiles/articlesimages/כועס ורגוע1.jpg)
עוד ממעין יהודה/ מהאינטרנט
עוד בנושא תמונות משעשעות